Collection: Pulses/Rice/Flour
-
Sher Besan (Chickpeas flour) 1.8KG
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
$7.00 - Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Chana Dal 4lbs
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
$7.00 - Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
White Chickpeas 4 lbs
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
$7.00 - Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Quality Kala Chana 4 lbs
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
$7.00 - Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Maharani Rice 40lbs
- Regular price
- $47.00
- Regular price
-
$50.00 - Sale price
- $47.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Falak Sella Rice
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$13.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Falak Extreme Basmati Rice 10lbs
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$14.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Quality Dark Red Kidney Beans 4 lbs
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Farine (Maida) 10 KG
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
$10.00 - Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Ragi Flour 2lbs
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
$6.00 - Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Jowar Flour 2lbs
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
$5.00 - Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Zebra Sella Basmati Rice
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
$15.00 - Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Falak Organic Brown Basmati Rice 4lb
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
$8.00 - Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out